Mes viešojoje erdvėje


Draugaujam su Lietaus vaikais

Su sensorine įranga susipažįsta ir ją išbando Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ šeimų stovyklos Monciškėse (Palangos raj.) dalyviai.


Pristatymas Visagino specialistų bendruomenei

Susitikimo su Visagino švietimo įstaigų darbuotojais metu aptarėme sensorinės įrangos pritaikymo darbui su vaikais su įvairiais sutrikimais galimybes.


Sensorika jau Tauragėje!

Ilgai lauktas pirmasis mieste sensorinis kambarys įrengtas Jovarų pagrindinėje mokykloje.


Sensorinis kambarys – svajonė išsipildė

Tauragės kabelinės televizijos reportažas apie pirmąjį mieste sensorinį kambarį, įrengtą Jovarų pagrindinėje mokykloje.


Apie sensorinę įrangą Žinių radijo eteryje

Žinių radijo laidoje „Verslo pulsas“ su žurnalistu Dariumi Matu kalbamės apie sensorinės įrangos panaudojimo galimybes ir iššūkius.


Gimę per anksti: patarimai tėveliams

Praktiniai patarimai tėvams apie ankstyvosios raidos poreikius bei per anksti gimusio vaikelio vystymosi iššūkius, prie kurių įveikos gali prisidėti sensorinė aplinka.


Geri norai – naujausios technologijos švietime

Švenčiame Vilniaus Technologijų Parko atidarymą ir kartu su kolegomis dalijamės konkrečiomis idėjomis, kaip technologijos gali pasitarnauti kokybiškam švietimui.


Sensorika įvairioms tikrovėms

Tinklaraščio „Autizmas ir kita tikrovė“ autorė Živilė – apie tai, kad sensorinė įranga tinka įvairios raidos vaikams bei suaugusiesiems.


Sensorinės aplinkos įtaka būsimai mamai ir vaisiui

Kodėl jutimai yra ypatingi nėštumo metu? Kaip padėti moteriai ir jos kūdikiui tinkamai stimuliuojant svarbiausias jusles?